Archiwa

Wydarzenia 24.

Leć do salonu i zakup to odkodują radze przejść na kanały Hot Bird i Astry które są bez opłat  CNN,BBC ,Sky News, Euronews to kanały informacyjne i inne które można oglądać w Europie Zachodniej i Polsce ale my idziemy na wschód więc trzeba płacić.

problemy z odbiorem wydarzenia24

Dzień dobry, my nie jesteśmy nadawcą sygnału. Wydarzenia24 są nadawane w systemie tzw. telewizji mobilnej. Jest to jedyny niekodowany kanał w tym multipleksie. Niestety jest  pewna grupa odbiorników jaka nie do końca radzi sobie z odbiorem sygnału. Chodzi tu mini o kodowanie 10bit, w porównaniu do innych multipleksów 8bit. Sam niestety też tego doświadczam na […]

BRAK ODBIORU MUX1

Dzień dobry, proszę wprowadzić w ręcznym wyszukiwaniu kanałów kanał 43 (650 MHz) i sprawdzić jaki jest poziom mocy i jakości sygnału.

Wydarzenia 24 jest głos, brak obrazu

A TVPis wam odbiera bez zarzutów ???  to tam musicie szukać rzetelnych i jedynie prawdziwych informacji jak nam w Polsce jest dobrze, inaczej tego byście nie dostrzegli ! Kaganiec na inne niż swoje kanały informacyjne zakładają. Putinizacja!

Za mały zasięg nadawania przez małą moc nadajnika ..

Moce nadajników są wyliczane w długim i żmudnym procesie. Proszę się nawet nie łudzić, że po Pana interwencji ktoś pójdzie i zwiększy moc nadajnika. Nie ma takiej możliwości. MUXy nadające w paśmie UHF zawsze mają większą moc ponieważ fala w tym paśmie ma niższą propagację. Fale pasma VHF propagują się na podobną odległość ze znacznie […]