Archiwa

Brak sygnału

Województwo pomorskie Frank ul. Osiedlowa tutaj są takie cyrki ile można zmieniać Jesteś pewien że twoja antena  i instalacja są OK? Jakiej anteny używasz? Jak daleko masz do BTS-a przy ul. Gajowej?

Brak sygnału

Dzień dobry, ale to chyba nie pytanie do nas. Jesteśmy sklepem, a nie nadawcą. Nam nic Pan nie płaci.

brak sygnału tv naziemnej

Odpowiedź maj swój stabilny poziom. Brakło tylko tezy czy prąd był w gniazdku. Pani Magda musi być blondynką. Lepiej zmienić stronę i poziom

Dobór anteny DVB-T2

Tylko próba na miejscu może to zweryfikować czy będzie to problem czy nie, ale raczej jestem dobrej myśli i powinno działać.

Dobór anteny DVB-T2

Dziękuję za informację. Z tego co widzę jest to antena kierunkowa, w związku z tym czy ten budynek zasłaniający PKiN nie będzie problemem? Czy wystarczy skierować antenę „obok” budynku pomiędzy nadajnikami i odbierać sygnał z dwóch nadajników?

Dobór anteny DVB-T2

Z obiektu WTT nadawany jest sygnał jedynie MUX eksperymentalny BCAST. Wszystkie pozostałe multipleksy są nadawane w PKiN oraz nadajnika Raszyn. Przy tak małej odległości od nadajnika oraz wysokim posadowieniu anteny myślę, że bez problemu powinien Pan odebrać sygnał na małej antenie i podzielić sygnał na 2-3 odbiorniki. Polecam np. antenę: https://dvbsklep.pl/antena-televes-yagi-edge-mix-111842 oraz rozgałęźnik https://dvbsklep.pl/pl/p/Rozgaleznik-TV-dwudrozny-R-2-Signal/122 lub […]

Ustawienia kanałów w TV naziemnej

Cześć, skontaktuj się z Twoim dostawcą telewizji kablowej. Ustal jakie kanały w jakości cyfrowej możesz znaleźć w swoim telewizorze. Być może potrzebujesz mieć wykupiony dostęp do niektórych kanałów.

brak sygnału tv naziemnej

Pani Magdo, kabel może nie najlepszy ale powinien raczej działać. Może problem lezy gdzieś indziej ? Telewizor obecnie musi posiadać standard DVB-T2/HEVC – prosze się upewnić czy właśnie takie standard obsługuje Pani telewizor. Pytanie również czy w gniazdku na pewno jest sygnał telewizji naziemnej ?