dotyczy dekodera AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265

1.58K odsłony

Czy jest gdzieś do pobrania instrukcja w języku polskim do dekodera AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265

Czy w odbiorniku TV z obsługą CI+ ale bez ECP, po włożeniu modułu CAM z kartą abonencką, zakupiony przeze mnie dekoder AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265 „uzupełni” ECP i umożliwi odbiór zakodowanych w ten sposób programów.?

Czy moduł CAM może współpracować z kartami różnych dostawców TV sat., czy są zabezpieczane pod wybraną kartę?

Z czego wynika problem, iż TV z anteną naziemną (z zasilaczem) bez włączonego AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265, wyszukuje więcej kanałów niż po wpięciu w AMIKO Mini 4K Combo DVB-S2/T2/C H.265?
 

Maciek odpowiada na pytanie 30 czerwca 2022
0

To wrzuć na jakiś serwer plików jak możesz.

Maciek odpowiada na pytanie 30 czerwca 2022
0

Witam. Mogę przesłać instrukcje PL bo sam nadziałem się jej i nigdzie polskiej nie znalazłem były czeska i angielska. Dopiero przez przypadek znalazłem i ma w pdf. Co do modułu CI+ to jak go włożymy do TV to dekoder jest niepotrzebny bo telewizor go dekoduje pod warunkiem, że ma gniazdo CI+ bo starsze mają CI, lub tylko obsługujące kablówkę.

Ten dekoder ma tylko gniazdo na kartę Conax pod spodem taka szpara czipem do góry, lub po instalacji softu alternatywnego staje się gniazdem uniwersalnym. Karty są Parowane pod dany moduł. Dekoderem o podobnej cenie i mającym gniazdo na kartę i moduł CI jest Cryptobox 752HD Combo. Minus taki, że Amiko jest 4K, a Cryptobox tylko Full HD. Pozdrawiam

WladekNemo odpowiada na pytanie 1 czerwca 2022
Napisz swoją odpowiedź.