Jaką antene kupić – woj. Świętokrzyskie, Sulejów

9.04K odsłony

Witam, mam pytanie i prośbę o pomoc w doborze anteny zewnętrznej. Mieszkam w małej miejscowości woj. Świętokrzyskie Sulejów gm. Tarłów teoretycznie powinnam mieć zasięg z nadajnika z Nowej  Słupi ale tego nie łapie mam natomiast zasięg o ile tak można to nazwać z nadajnika z woj lubelskiego. Z tego co patrzyłam to jestem na skraju dwóch nadajników. Proszę o pomoc co mam kupić dla takiej lokalizacji żeby działało dobrze. Z góry dziękuję za pomoc.

Katarzyna odpowiada na pytanie 8 czerwca 2020
0

Ok. Dziękuję za pomoc.

Katarzyna odpowiada na pytanie 8 czerwca 2020
0

Tak, jest to antena kierunkowa.

Maciek odpowiada na pytanie 5 czerwca 2020
0

Antena którą Pan polecił jest antena kierunkowa?

Katarzyna odpowiada na pytanie 4 czerwca 2020
0

Teoretycznie znalezione są wszystkie kanały, ale jest dzień że odbiera tylko kilka np TVP wszystkie A innego dnia odbieraj inne np TVN Polsat ttv itp. Nie wiem od czego to zależy ale mam wrażenie że to wina anteny że jest za słaba.

Katarzyna odpowiada na pytanie 4 czerwca 2020
0

No mi też się tak wydaje że ten nadajnik był by lepszy ale niestety w praktyce jest inaczej. Jeśli by było coś źle podłączone to nic by nie działało A część programów odbiera normalnie. Może ta antena jest za słaba. A może Pan by polecił jakąś antenę zeby była lepsza mocniejsza czy coś.

Katarzyna odpowiada na pytanie 3 czerwca 2020
0

Wydaje się, że nadajnik na św. krzyżu jest dla Pani bardziej właściwy. Jeżeli nie odbiera Pani sygnału MUX 3 żadnego kierunku to może jednak coś jest nie tak podłączone?

Maciek odpowiada na pytanie 2 czerwca 2020
0

Antena jest skierowana na nadajnik po drugiej stronie Wisły, wydaje mi się że jest to nadajnik Lublin /Boży Dar. Niestety ze św krzyża nie odbiera nic u mnie. Jak patrzę tak po mapie zasięgu to my jesteśmy w takiej białej dziurze bez zasięgu.

Katarzyna odpowiada na pytanie 2 czerwca 2020
0

Dzień dobry,
Pani Katarzyno, czy antena jest skierowana w tym momencie na nadajnik Nowej Słupi (Kielce/ św. Krzyż) ?

Maciek odpowiada na pytanie 1 czerwca 2020
0

Mam taka antenę i podłączony jest do niej jeden telewizor.

Katarzyna odpowiada na pytanie 28 maja 2020
Napisz swoją odpowiedź.