MULTIPLEKS 8 Gorzów Wlkp

1.19K odsłony

Dlaczego w Gorzowie Wlkp na zakanalu nie można odbierać MULTIPLEKSU 8. Antena jest prawidłowa, Pomimo wysiłku specjalisty Multipleks 8 nie działa.

odpowiada na pytanie
0

Dzień dobry,
raczej nie powinna mieć Pani problemów z odbiorem z nadajnika Zielona Góra / Jemiołów. Nie wiem z jakiej anteny Pani korzysta, anie czy specjalista jest faktycznie specjalistą czy samozwańczym monterem, bez wiedzy i doświadczenia.

odpowiada na pytanie
0

Witam ponownie,

Kilka miesięcy temu nie miałam problemu z odbiorem MUX 8 na antenie wewnętrznej, ale coś zostało zmienione i od tamtej pory MUX 1,2,3 odbieram bez problemu a MUX 8 niestety nie. Kupiliśmy więc antenę TV kierunkową DVB-T COMBO 4K OLIMPIA i próbował mąż ustawić sam, ale kiedy nie udało się poprosiliśmy fachowca. Wydaje mi się, że był to specjalista z doświadczeniem i oprzyrządowaniem, ale może   mi się wydaje, nie wiem. Co w takim razie mogłabym jeszcze zrobić. Może kupić inną antenę np. ze wzmacniaczem firmy DIPOL np A2850.

Proszę o radę

Pozdrawiam

Irena P

odpowiada na pytanie
0

Dzień dobry,

antena o jakiej Pani wspomina https://dvbsklep.pl/antena-vhf-uhf-dipol-28-polaryzacja-v-h jest większą anteną i faktycznie odbiór może być lepszy… o ile wszystkie pozostały elementy instalacji są sprawne – przede wszystkim przewód i złącza.

odpowiada na pytanie
Napisz swoją odpowiedź.