Tv odbiera tylko naziemną analogową.

1.57K odsłony

Witam, kupilem wczoraj nowy telewizor zgodny ze standardem dvb-t, wczesniej mialem dekoder dvbt podlaczony do tv starszego typu i wszystko bylo okej. Jednak gdy antene od dekodera włożylem do tv w celu wyszukania kanałów znalazlo tylko kanaly naziemne analogowe..Przy cyfrowych jest 0% jakosci i 0% sygnalu.. wiem ze moj deweloper wspiera tv naziemna, dzwonilem do nich, ale nie potrafia mi pomoc.. ktos z Was wie o co chodzi? dzieki za odpowiedzi!

odpowiada na pytanie
0

Nadajnik dla Poznania znajduje się w miejscowości Śrem – 30 km od centrum Poznania na południe. W tamtą stronę należy skierować antenę. Antenę pokojową najlepiej w takim wypadku postawić na parapecie okna “wychodzącego” na południe.

Polecam ustawić w telewizorze w menu “ręczne strojenie anteny” kanał 39 (618 MHz).

odpowiada na pytanie
0

poprawka, znalazlo mi kanaly naziemnej z anteny pokojowe, jednak jakos jest w granicach 10%.. co to oznacza?

odpowiada na pytanie
0

odleglosc od nadajnika mam 0km, tak jest napisane, na mapie jest on obok mnie.. podlaczylem antene pokojowa i nie znajduje nic, ale kupilem tez dekoder dvbt (zeby sprawdzic czy czasem nadajnik w tv nie jest zepsuty) jednak na dekoderze nie dziala ani antena pokojowa, ani antena z gniazdka.. sytuacja conajmniej dziwna.. co to mozne znaczyc?

odpowiada na pytanie
0

Zależy jaka jest odległość do nadajnika. Możesz określić swoje położenie na mapie Emimaps.

odpowiada na pytanie
0

Czy w bloku antena pokojowa zda egzamin?

odpowiada na pytanie
0

Podłączyć sygnał z gniazdka do dekodera, a do telewizora podłączyć antenę DVB-T.

odpowiada na pytanie
0

Moge to jakos zmienic nie rezygnujac z telewizji eastwest?

odpowiada na pytanie
0

Jeżeli oglądałeś podstawowy pakiet “telewizji eastwest” przez dekoder tzn. że w gniazdku jest zapewne sygnał tej kablówki, a nie sygnał telewizji naziemnej.

odpowiada na pytanie
0

normalna antene z gniazdka.. wlasiciel ma wykupiony podstawowy pakiet telewizji eastwest i do tej pory ogladalem to.. moze oni to jakos zablokowali zeby nie sciagac naziemnej tylko im placic?

odpowiada na pytanie
0

Czyli zapewne odbierasz sygnał z kablówki. Masz więc podłączony kabel od anteny czy od kablówki ? 🙂

odpowiada na pytanie