Brak MUX1 m. Stare Bielice / Koszalin

792 odsłony

Witam, po zmianie częstotliwości zniknął MUX1 natomiast pozostałe MUXy przewróciły się bezproblemowo. Próbowałem korygować antena na dachu ale bez skutku. Chodzi o nadajnik Koszalin Gołogóra, moja lokalizacja Stare Bielice 76-039. Przed zmianą częstotliwości wszystkie MUXy odbierałem w wysokiej jakości.

odpowiada na pytanie
0

Dzień dobry,
ustawiłeś ręcznie kanał 21 (474 MHz) ? Czy na wskaźnikach pokazuje Ci się jakakolwiek moc i jakość sygnału ?
Napisz coś więcej o swojej instalacji antenowej – jaką posiadasz antenę, ile odbiorników jest w instalacji, czy są jakieś inne elementy jak rozgałęźniki, zwrotnice itd ?

odpowiada na pytanie
0

Z nadajnika Gołogóra MUX1 chodzi na 23 kanale. Ustawiałem ręcznie i nic z tego (częstotliwość też). Wykonywałem skan ręczny, automatyczny (normalny i pełny), próbowałem ustawiać ponownie antenę bez powodzenia. Wskaźniki mocy i jakości ani drgną. Mam tylko jeden TV z systemem DVB-T/T2. Pozostałe MUXy odbieram z wysokim sygnałem. Zanik MUX1 nastąpił w środę.

odpowiada na pytanie
0

A nie próbowałeś ustawić się na nadajnik Białogard / Sławoborze kanał 21 (474 MHz) ?

odpowiada na pytanie
0

Wczoraj próbowałem ale z tamtego kierunku nie odbieram żadnego kanału (?) MUXa. Antenę jaką mam to DVB-T combo. Z Gołogóry odbieram na k7, 47 i 48 pozostałych nie odbieram. Korzystam z apki DVB-T Finder. Dzisiaj MUX3 przerywa odbiór co 10/15 min i wraca (poziom sygnału 11 jakość 100). Jak przestanie padać spróbuję dostroić ponownie na nadajnik Sławoborze. Dam znać no chyba że masz jakiś pomysł, może moc na MUX1 jest za słaba na Gołogórze?

odpowiada na pytanie
0

Witam ponownie, po żmudnych próbach ustawienia Gołogóry MUX1 nie odbiera. MUX 2, 3 i 8 bez żadnego problemu. Przed zmianą częstotliwości i kanału odbierałem MUX1. Co się mogło stać?

odpowiada na pytanie
0

Niestety, sprawa dziwna, pomysły już mi się skończyły.

odpowiada na pytanie
Napisz swoją odpowiedź.