MUX-8 Ostrów Wielkopolski

5.73K odsłony

witajcie,

czy ktoś z Ostrowa Wlkp, lub specjalistów mógłby potwierdzić że w Ostrowie jest odbiór MUX-8? Jeśli tak to z jakiego nadajnika? Jak wskazuje mi mapa jest to nadajnik w Kaliszu (Chełmce). Niestety pomimo nowej i rozbudowanej anteny + wzmacniacz nie jestem w stanie wyszukać żadnego kanału MUX-8 nawet w złej jakości. Balkona i natenę mam niestety na południu i kieruję na bloki z odbicia, ale myślę że powinno działać. Pozostałe MUXy tak mi znalazło i odbiór jest idealny. Chyba też z nadajnika w Kaliszu idą, choć pewny nie jestem, może być też nadajnik Mikstat. Jak w takim wypadku sprawdzić kiedy przewidziane jest dodanie MUX-8 do nadajnika w Mikstacie.

Dzięki!

Maciek odpowiada na pytanie 9 kwietnia 2018
0

Dzień dobry,
na wstępnie przepraszam, że musiał Pan tak długo czekać na odpowiedź – mieliśmy małe problemy techniczne z oprogramowaniem zarządzającym naszym forum.
Dla Ostrowa Wlkp. nadajnik MUX 8 znajduje się na obiekcie Kalisz / Chełmce k. 7 częstotliwość 191,5 MHz. Z obiektu Kalisz / Mikstat nie będzie nadawany sygnał MUX 8. Inne nadajniki w okolicy może Pan sprawdzić na mapie EmiMaps.

Maciek odpowiada na pytanie 9 kwietnia 2018
Oglądasz 1 z 1 odpowiedzi, kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie odpowiedzi.
Napisz swoją odpowiedź.